замовити послугу знищення термітів
Вид роботи Місце проведення роботи Вартість за м2, м3, 0.1га (сотка) Замовити
Дезінсекція, знищення комарів, оводів, мошки Ділянка без водойми
Ділянка з водоймищем
Ділянка без водойми - 150грн/0.1га (сотка)
Ділянка з водоймищем - 180грн/0.1га (сотка)
Мінімальне замовлення - 1500грн
Замовити послугу
Дезінсекція, дезінфекція Великі площі (жеки, офіси і т.п.) Від 100м2 до 300м2 - 15грн/м2
Від 300м2 до 500м2 - 10грн/м2
Від 500м2 до 1000м2 - 8 грн/м2
Від 1000м2 - 6 грн/м2
Замовити послугу
Нестандартні роботи по знищенню термітів ви можете замовити по телефону або в спеціальній формі за посиланням - Замовити послугу

Терміти, що орудують в деревині, недосяжні для звичайних методів боротьби з комахами. Традиційними інсектицидами їх не дістати. Кожен день зволікання буквально загрожує новими збитками для господаря дерев'яного житла. Краще відразу звертатися до професіоналів.

Ми повністю позбавимо вас від ненаситних термітів, зробимо це за короткий час і збережемо вам цінне майно. При цьому гарантуємо безпеку для мешканців і домашніх тварин.

Для боротьби з термітами промисловість випускає спеціальні інсектициди в різному стані, включаючи піни, порошки, рідини і т.п. Однак у непрофесіонала мало досвіду і навичок, тому результат самостійної боротьби з термітами вкрай сумнівний. До того ж, найбільш ефективні в боротьбі з термітами складні комбіновані методи. Крім того, фахівці мають у своєму розпорядженні засобами, яких часом немає у вільному доступі.

Якщо вам здалося, що ви термітів вже самі перемогли, не спокушайтеся. Порадьтеся з профі. А якщо вам пощастило і терміти до вашого будинку ще не дісталися, саме час зайнятися дієвою профілактикою.