замовити послугу знищення кліщів
Вид роботи Місце проведення роботи Вартість за м2, м3, 0.1га (сотка) Замовити
Дезінсекція, знищення кліщів Котедж, дача, ділянка Від 0.1га до 0.3га - 200 грн/0.1га (сотка)
Від 0.3га - 200 грн/0.1га (сотка)
0.5га - 6000грн
1га - 10000грн
Мінімальне замовлення - 2000грн
Замовити послугу
Нестандартні роботи по знищенню кліщів ви можете замовити по телефону або в спеціальній формі за посиланням - Замовити послугу

При виникненні необхідності знищення кліщів (дезінсекція від кліщів) на присадибній ділянці, на дачі, на території прилеглій до вашого будинку, в місцях вигулу тварин необхідно звернутися до фахівців. Проводити дезінсекцію ділянки від кліщів самостійно не рекомендується, так як для ефективної боротьби з кліщами необхідно використовувати інсектициди 2-3 класу токсичності, що в свою чергу вимагає певного рівня кваліфікації та засобів індивідуального захисту. Фахівці компанії «Санекс Профі» мають все необхідне для знищення кліщів на вашій ділянці. Це: знання, величезний досвід роботи в сфері дезінсекції присадибних ділянок від кліщів, необхідне обладнання та інсектициди.

Обробка ділянки від кліщів проводиться наступним чином. Дезінсекцію ділянки від кліщів необхідно проводити в ранковий час, в суху і безвітряну погоду. Перед початком обробки необхідно переконається в тому, що всі двері і вікна в приміщення закриті, якщо будинок обладнаний припливною вентиляцією її необхідно перед обробкою відключити, на період обробки і мінімум годину після закінчення дезінсекції, якщо ділянка обладнана автоматичним поливом газонів, його теж необхідно відключити на період обробки, і мінімум добу після дезінсекції не включати. Так само необхідно прибрати на період обробки з оброблюваної території всі дитячі іграшки, одяг, посуд і продукти харчування, так само миски для корму та води для тварин. Всі люди на період обробки повинні покинути територію і забрати всіх домашніх тварин з вулиці. Без засобів захисту органів дихання на ділянці під час обробки знаходиться заборонено.

Якщо підготовка ділянки до обробки закінчена можна приступати. Дезінсекція ділянки від кліщів проводиться аерозольним методом під час якої фахівці обробляють розчинами інсектицидів все поверхні газонів, а також всі рослини, кущі та дерева на висоту до двох метрів. Так само необхідно обробити прилеглу до ділянки територію, яка має зелені насадження. Обробляти рослини на висоту вище двох метрів немає необхідності так як в силу особливостей свого життєвого циклу дорослі особини кліщів не піднімаються по рослинах на висоту вище 1,5 метра, а лічинки і німфи 60 і 30 см, тобто на рівень зросту тварин, які є живильниками, а живильниками для кліщів в свою чергу є: горобці та інші птахи, миші, змії і ящірки, коти і собаки, дрібна й велика худоба, і, власне, люди.

Профілактика - з метою профілактики необхідно прибирати з ділянки суху траву і опалі листя так як саме в верхніх шарах грунту, під опалою листям і травою розвиваються ці комахи. Проводити профілактичну обробку ділянки від кліщів щовесни, оптимальним періодом для обробки є період з другої половини квітня і до кінця травня в залежності від температури повітря.

Для людини найбільшу загрозу становлять іксодові кліщі, це загін паразитарних кліщів, які живляться кров'ю тварин і людини. Але найбільшу небезпеку становлять, власне, не самі кліщі та їх укуси, а мікроорганізми, переносниками яких є ці комахи. Це одноклітинні мікроорганізми, бактерії і віруси, які можуть викликати серйозні інфекції, захворювання крові і нервової системи, і завдати істотної шкоди здоров'ю.