Замовити послугу знищення клопів
Вид роботи Місце проведення роботи Вартість за м2, м3, 0.1га (сотка) Замовити
Дезінсекція, знищення клопів Квартира 1-о, 2-х, 3-х кімнатна 1-о кімнатна - 1000грн
2-х кімнатна - 1200грн
3-х кімнатна - 1300грн
Замовити послугу
Нестандартні роботи по знищенню клопів ви можете замовити по телефону або в спеціальній формі за посиланням - Замовити послугу

Знищуємо клопів назавжди. Робимо це спеціальним препаратом тривалої дії. Розпилюємо його професійним обладнанням. Наша методика знищення клопів - найсучасніша і одна з найбільш ефективних. При розбризкуванні отрута утворює мікроскопічні капсули, які знищують клопів. Розпилений препарат проникає в усі щілини і зберігає свою дію в приміщенні до 24 місяців. Винищення клопів гарантуємо.

Наш метод боротьби з шкідливими комахами безпечний для людей і домашніх тварин. Використовуємо тільки сертифіковані препарати. Необхідно лише дотримуватися елементарних заходів безпеки. Перед обробкою приміщення слід прибрати з нього їжу, продукти, посуд, предмети гігієни. А після виконання робіт - обов'язково провітрити об'єкт і зробити генеральне прибирання. Всі тверді поверхні необхідно протирати вологою ганчіркою, бажано - з миючим засобом.

В подальшому рекомендуємо дотримуватися санітарних норм в вашому приміщенні. Ми профі в своїй справі, комфорт вам забезпечений.