замовити послугу Знищення комарів і москітів
Вид роботи Місце проведення роботи Вартість за м2, м3, 0.1га (сотка) Замовити
Дезінсекція, знищення комарів, мошок, гнусу Ділянка без водойми
Ділянка з водоймищем
Ділянка без водойми - 200грн/0.1га (сотка)
Ділянка з водоймищем - 250грн/0.1га (сотка)
Мінімальне замовлення - 2500грн
Замовити послугу
Дезінсекція, дезінфекція Великі площі (жеки, офіси і т.п.) Від 100м2 до 300м2 - 13грн/м2
Від 300м2 до 500м2 - 10грн/м2
Від 500м2 до 1000м2 - 8грн/м2
Від 1000м2 - 6грн/м2
Замовити послугу
Нестандартні роботи по знищенню комарів, мошок, гнусу ви можете замовити по телефону або в спеціальній формі за посиланням - Замовити послугу

Комарі, мошки, гнус, це далеко не весь перелік комах, які з приходом літа починають дуже серйозно дошкуляти людині жалячи при будь-якій зручній можливості. Особливо якщо теплому літу передувала дощова і волога весна, а ваша ділянка знаходиться в лісовій або густо засадженній деревами місцевості, то ці маленькі кровопивці можуть перетвориться в дуже серйозну проблему і здатні зіпсувати будь-який прекрасний вечір.

Кількість видів кровосисних і жалячих комах досить велика, але основну проблематику створюють власне комарі, мошки і гнус. Кількість цих комах в лісовій і густо засадженній місцевості, особливо якщо поруч знаходиться яка не будь водойма: річка, озеро чи ставок, може зашкалювати. У ранковий і вечірній час ці комахи літають цілими полчищами, жалячи і кусаючи, всіх кого можна, не даючи можливості спокійно перебувати на вулиці.

Шкода від комарів, мошок, гнусу досить прозаїчна, адже від укусів кровосисних і жалячих комах «приємного мало», а якщо ці комахи літають цілими хмарами, обліплюючи будь-які відкриті ділянки тіла залишаючи на них укуси, які опухають, запалюються і сверблять кілька годин після укусу то це дуже неприємно навіть для дорослої людини, не кажучи вже про дітей, чия шкіра на багато тендітніша і ніжніша, і опухає і запалюється сильніше ніж у дорослих.

Знищення комарів, мошок, гнусу - При виникненні необхідності знищення комарів, мошок, гнусу (дезінсекція від комах) на присадибній ділянці, на дачі, на території прилеглій до вашого будинку, в місцях вигулу тварин, необхідно звертатися до фахівців. Проводити дезінсекцію ділянки самостійно не рекомендується, так як для ефективної боротьби з даними комахами необхідно використовувати інсектициди 2-3 класу токсичності, що в свою чергу вимагає певного рівня кваліфікації та засобів індивідуального захисту. Фахівці компанії «Санекс Профі» мають все необхідне для знищення комарів, мошок, гнусу на вашій ділянці. Це: знання, величезний досвід роботи в сфері дезінсекції присадибних ділянок від комах, необхідне обладнання та інсектициди.

Обробка ділянки від комарів проводиться наступним чином - Дезінсекцію ділянки від комарів, мошок, гнусу, необхідно проводити в ранковий або вечірній час, в суху і безвітряну погоду. Перед початком обробки від комарів необхідно переконатися в тому, що всі вікна і двері в приміщення закриті, якщо будинок обладнаний припливною вентиляцією її необхідно перед обробкою вимкнути, на період обробки і мінімум годину після закінчення дезінсекції, якщо ділянка обладнана автоматичним поливом газонів, його теж необхідно вимкнути на період обробки, і мінімум добу після дезінсекції не вмикати. Так само необхідно прибрати на період обробки з оброблюваної території всі дитячі іграшки, одяг, посуд і продукти харчування, так само миски для корму та води для тварин. Всі люди на період обробки повинні покинути територію і забрати всіх домашніх тварин з вулиці. Без засобів захисту органів дихання на ділянці під час обробки знаходитись заборонено.

Якщо підготовка ділянки до обробки завершена, можна розпочинати. Дезінсекція ділянки від комарів, мошок, гнусу проводиться комплексним методом в кілька етапів. Перший етап - обробка водойми від личинок кровосисних комах. Якщо на території ділянки, або прилягаючи до неї є водойма: ставок, озеро або річка, то спочатку ми вносимо в прибережну зону водойми спеціальний біопрепарат, бактерії з токсином спрямованої дії, кишковий токсин для всіх видів комарів. Разом з кормом токсин потрапляє в організм личинок, при цьому наступають травні порушення, і, в кінцевій фазі, їх загибель. Даний біопрепарат є нешкідливим для іншої флори і фауни водойми: рослин, водоростей, риб і водоплавної птиці, при цьому, знищення личинок істотно знижує появу нових комах. Другий етап - аерозольна обробка ділянки. Під час аерозольної обробки фахівці обробляють розчинами інсектицидів всі рослини, кущі та дерева на максимальну висоту, так само обробляються всі затінені місця, фасади будівель під дахом і відливами. Так само необхідно обробити прилеглу до ділянки територію, яка має зелені насадження. Третій етап - обробка ділянки методом гарячого туману. За допомогою генератора гарячого туману обробляється вся територія ділянки і прилегла зона, що дозволяє донести інсектицид на більшу кількість поверхонь і в крони високих дерев. Після завершення дезінсекції від комах вже через годину можна перебувати на території ділянки.