замовити послугу знищення кротів
Вид роботи Місце проведення роботи Вартість за м2, м3, 0.1га (сотка) Замовити
Знищення кротів Участок До 15 нір (кротовин) - 1500грн
Кожна наступна нора (кротовина) - 70грн
Мінімальне замовлення - 1500грн
Замовити послугу
Нестандартні роботи по знищенню кротів ви можете замовити по телефону або в спеціальній формі за посиланням - Замовити послугу

Кроти - всім, звичайно ж, добре знайомі з цими звірками, але не буде зайвим нагадати про те, що кроти, це ссавці, тварини які все своє життя проводять під землею, і виповзають на поверхню у вкрай рідкісних випадках при виникненні непереборної перепони наприклад дороги, яку кріт може переповзти, або невеликого струмка, через який кріт здатний переплисти.

Шкода від кротів полягає в тому, що в пошуках їжі, яку в основному складають дощові черв'яки, багатоніжки, жуки і личинки комах кроти риють тунелі, а грунт виштовхують на поверхню утворюючи на газоні купки з землею (кротовини). Так само з огляду на те, що личинки комах і дощові черв'яки більше концентруються в кореневих системах молодих рослин: кущів, квітів, коріння молодих фруктових дерев, то при видобутку собі корму кроти можуть істотно пошкоджувати кореневу систему рослин, що може привести до їх загибелі.

Знищення кротів на ділянці - при виникненні необхідності знищення кротів на присадибній ділянці, на дачі, на території прилеглій до вашого будинку необхідно звернутися до фахівців. Проводити роботи по знищенню кротів самостійно не рекомендується, так як ви швидше за все просто зруйнуєте кротовини, втратите свій час і не досягнете бажаного результату, а після руйнування кротовин досягти високої результативності складно навіть фахівцям. Фахівці компанії «Санекс Профі» мають все необхідне для знищення кротів на вашій ділянці. Це: знання, величезний досвід роботи в сфері знищення кротів на присадибних ділянках, необхідні препарати. Знищення кротів на ділянці не вимагає ніяких підготовчих заходів з боку замовника, абсолютно безпечно для людей, тварин і рослин. Наша методика знищення кротів має виняткову ефективність, і гарантія загибелі кротів становить 100%.