замовити послугу знищення тарганів
Вид роботи Місце проведення роботи Вартість за м2, м3, 0.1га (сотка) Замовити
Дезінсекція, знищення тарганів / блох Квартира 1-о, 2-х, 3-х кімнатна
Офіс
1-о кімнатна - 1000грн
2-х кімнатна - 1200грн
3-х кімнатна - 1400грн
Замовити послугу
Дезінсекція, знищення тарганів / блох Кафе
Ресторани

До 100м2 - 1000грн
Більше 100м2 - 8 грн/м2
Мінімальне замовлення - 1000грн

Замовити послугу
Нестандартні роботи по знищенню тарганів ви можете замовити по телефону або в спеціальній формі за посиланням - Замовити послугу

Здатності до розмноження круглий рік, тривалого голодування, швидкого пересування і повсюдного розселення в будівлях сприяють активному поширенню тарганів. Ці ж причини ускладнюють боротьбу з такими комахами.

Для знищення тарганів ми використовуємо спеціальні інсектициди. Отрута знаходиться в мікроскопічних капсулах, які захищають його від впливу високої температури навколишнього середовища, від сонячного світла і високої вологості. Це забезпечує збереження отрути і його властивостей. Капсула міцна і гарантує відсутність абсорбції отруйної речовини побутовими і промисловими поверхнями, на які потрапляють капсули.

Приміщення перед обробкою препаратами спеціально готувати немає необхідності. Досить прибрати продукти, посуд, засоби гігієни. Після завершення робіт приміщення слід провітрити, після чого - виконати вологе прибирання, бажано з миючим засобом. Згодом рекомендуємо дотримуватися санітарних норм, щоб таргани вас не відвідали повторно.