замовити послугу Знищення бліх
Вид роботи Місце проведення роботи Вартість за м2, м3, 0.1га (сотка) Замовити
Дезінсекція, знищення тарганів/блох Квартира 1-о, 2-х, 3-х кімнатна
Офіс
1-о кімнатна - 1000грн
2-х кімнатна - 1200грн
3-х кімнатна - 1400грн
Замовити послугу
Дезінсекція, знищення тарганів/блох Кафе
Ресторани

До 100м2 - 1000грн
Більше 100м2 - 10грн/м2
Мінімальне замовлення - 1000грн

Замовити послугу
Нестандартні роботи по знищенню бліх ви можете замовити по телефону або в спеціальній формі за посиланням - Замовити послугу

Знищення бліх слід починати, як тільки ви виявили перші ознаки їх появи в приміщенні. Спроби вивести самостійно цих комах якщо і вдаються, то лише на нетривалий час. Непрофесійні препарати вбивають тільки дорослих особин. Але незабаром з відкладених ними личинок починають вилуплюються нові комахи. А повторне застосування отрути може привести до стійкості бліх до хімікату.

Професіонали за одну обробку знищують і паразитів, і їх личинки. Важливо лише, щоб була оброблена вся площа приміщення. І бажано це зробити у всіх приміщеннях будівлі, в тому числі в підвалі. Особливу увагу слід звертати на запилені і захаращені місця і м'які предмети. Перед обробкою необхідно прибрати посуд, продукти і засоби гігієни. Якщо є тварини, слід звернутися до ветеринарного лікаря, який допоможе позбутися від бліх у них.

При боротьбі з блохами застосовуються професійні препарати. Під час дезінсекції майстер обробляє місця скупчення бліх. Всі роботи по знищенню бліх ми виконуємо відповідно до санітарних норм. Після проведення обробки необхідно дотримуватися рекомендацій наших фахівців.