замовити послугу Знищення щурів і мишей
Вид роботи Місце проведення роботи Вартість за м2, м3, 0.1га (сотка) Замовити
Дератизація, знищення мишей, щурів Квартира 1-о, 2-х, 3-х кімнатна
Будинок
1-о кімнатна - 800грн
2-х кімнатна - 1000грн
3-х кімнатна - 1200грн
будинок 1-о поверховий - 1200грн
будинок 2-х поверховий - 1500грн
Замовити послугу
Нестандартні роботи по знищенню щурів і мишей ви можете замовити по телефону або в спеціальній формі за посиланням - Замовити послугу

Для знищення гризунів ми пропонуємо комплекс організаційних, санітарно-гігієнічних і винищувальних заходів. Його мета - уникнути шкідливого впливу гризунів на людину. Дератизація в виробничих і громадських (епідеміологічно значущих) приміщеннях повинна здійснюватися щомісяця.

Бажано провести обстеження об'єкта нашими фахівцями. Ми пропонуємо використовувати спеціальні приманки і механічні пастки для пацюків. Вони встановлюються в місцях, найбільш відвідуваних великими гризунами. Додатково рекомендуємо встановлювати також ультразвукові відлякувачі щурів.

Дератизація проти мишей передбачає використання в основному хімічних родентицидів (зазвичай - на зерновій основі, вологих), рідше - ультразвукових відлякувачів.

Заходи тривають до повного зникнення щурів і мишей. Після чого пропонуємо клієнту профілактичні заходи для підтримки належного санітарного стану об'єкта. Гарантуємо - гризуни вас турбувати не будуть.