замовити послугу Знищення мух
Вид роботи Місце проведення роботи Вартість за м2, м3, 0.1га (сотка) Замовити
Дезінсекція, знищення комарів, оводів, мошки Ділянка без водойми
Ділянка з водоймищем
Ділянка без водойми - 150грн/0.1га (сотка)
Ділянка з водоймищем - 180грн/0.1га (сотка)
Мінімальне замовлення - 1500грн
Замовити послугу
Дезінсекція, дезінфекція Великі площі (жеки, офіси і т.п.) Від 100м2 до 300м2 - 15грн/м2
Від 300м2 до 500м2 - 10грн/м2
Від 500м2 до 1000м2 - 8 грн/м2
Від 1000м2 - 6 грн/м2
Замовити послугу
Нестандартні роботи по знищенню мух ви можете замовити по телефону або в спеціальній формі за посиланням - Замовити послугу

Клієнти не завжди можуть кваліфіковано визначити джерело навали мух. До того ж, ці комахи вкрай швидко розмножуються. Та ще й стають часом стійкими по відношенню до використовуваних проти них інсектицидів. З цих причин не завжди вдається самостійно впоратися з настирливими і зовсім не безневинними комахами.

Для грунтовної боротьби з мухами потрібен професійний підхід. Наші дезінфектори готові обстежити ваш об'єкт і визначити істинні причини засилля мух. Після цього ми запропонуємо місця розмноження обробити препаратом сильної дії (з різким запахом). Для запобігання повторного появи мух ми пропонуємо знайдені місця обробити препаратом з тривалим ефектом (без запаху).

Нами освоєно різні методи знищення мух - аерозольне розпилення, генератори тумани і інші. Працюємо ми виключно з надійними і безпечними препаратами. Всі вони сертифіковані. Підбираємо їх, виходячи з характеру джерела мух і його санітарного стану. Після обробки пропонуємо пакет заходів з профілактики поширення мух на вашому об'єкті.