замовити послугу знищення мурах
Вид роботи Місце проведення роботи Вартість за м2, м3, 0.1га (сотка) Замовити
Дезінсекція, знищення комарів, оводів, мошки Ділянка без водойми
Ділянка з водоймищем
Ділянка без водойми - 150грн/0.1га (сотка)
Ділянка з водоймищем - 180грн/0.1га (сотка)
Мінімальне замовлення - 1500грн
Замовити послугу
Дезінсекція, дезінфекція Великі площі (жеки, офіси і т.п.) Від 100м2 до 300м2 - 15грн/м2
Від 300м2 до 500м2 - 10грн/м2
Від 500м2 до 1000м2 - 8грн/м2
Від 1000м2 - 6грн/м2
Замовити послугу
Нестандартні роботи по знищенню мурах ви можете замовити по телефону або в спеціальній формі за посиланням - Замовити послугу

Мурахи розмножуються дуже швидко. Вони здатні за короткий час заселити всю будівлю. До того ж деякі види мурашок можуть мати кілька гнізд з матками. Тому боротьбі з мурахами слід приділяти особливу увагу і не спокушатися тимчасовими успіхами. Мурахи можуть швидко повернутися. Радимо довіритися профі.

Перед обробкою препаратами приміщення спеціально готувати немає необхідності. Досить прибрати продукти, посуд і засоби гігієни. Врахуйте, що основне місце проживання мурах - кухня.

Для знищення мурах ми використовуємо спеціальний препарат тривалої профілактичної дії. Розпилюємо його за допомогою спеціального обладнання. Мікроскопічні капсули препарату створюють надійний захист від мурашок на тривалий час - до 24 місяців. Засіб сертифікований і безпечний для людей і домашніх тварин.

Після завершення обробки слід провітрити приміщення і зробити вологе прибирання робочих поверхонь, використовуючи миючий засіб. Генеральне прибирання потрібно буде робити пізніше. Згодом необхідно дотримуватися рекомендацій наших фахівців і санітарні норми на вашому об'єкті.