замовити послугу знищення бур'янів
Вид роботи Місце проведення роботи Вартість за м2, м3, 0.1га (сотка) Замовити
Роботи зі знищення бур'янів ви можете замовити по телефону або в спеціальній формі за посиланням - Замовити послугу

Зарослий бур'янами земельну ділянку можна облагородити, обробивши його гербіцидами. Вони не ушкоджують грунт і не завдають шкоди ні людям, ні комах. Це цивілізований спосіб боротьби з бур'янами, давно дозволений в розвинених країнах.

Гербіциди останнім часом стали дуже популярними не тільки у сільськогосподарських підприємств, а й серед населення. Однак видів гербіцидів сьогодні пропонується настільки багато, що непрофесіоналові складно в них розібратися. Вигідніше довіритися професіоналу, ніж нескінченно експериментувати на своїй ділянці.

Гербіциди ефективніше знищують бур'яни, коли вони вже не дрібні. Тому якщо вже бур'ян з'явився, то ми радимо дати йому можливість спочатку трохи підрости. Після обробки бур'янів гербіцидами перші пожовтіє і приблизно через два тижні загинуть. Слід лише уникати випадкового кроплення культурних рослин. Приступати до обробки грунту можна через два тижні після знищення бур'янів. Гербіциди на той час повністю розкладуться.

Ми готові знищити бур'яни на ділянці будь-якого призначення і будь-якої площі. Незалежно від того, 10 соток у вас або кілька гектар землі. І будь то сільгоспугіддя, дача, парк, стадіон, база відпочинку, промислова зона або інший об'єкт. Проти профі не встоять навіть найзатятіші і стійкі шкідники.