замовити послугу Профілактика від свинячого і пташиного грипу
Вид роботи Місце проведення роботи Вартість за м2, м3, 0.1га (сотка) Замовити
Роботи з профілактики від свинячого і пташиного грипу ви можете замовити по телефону або в спеціальній формі за посиланням - Замовити послугу

Люди можуть заразитися штамами вірусу грипу, які називали загальними назвами вірус свинячого грипу і вірус пташиного грипу. Назва вони отримали через найбільшої поширеності цих вірусів серед свиней і птахів. Випадків захворювання людей такими штамами вірусу фіксується не багато, але вони є.

Оскільки передаються ці віруси при безпосередньому контакті з зараженими організмами або повітряно-крапельним шляхом, то і способи профілактики відповідні. ВООЗ рекомендує дотримуватися традиційні запобіжні заходи, що вживаються для запобігання зараження звичайним грипом. Крім того, організація попереджає про неприпустимість контактів з дикими та хворими домашніми птахами і тваринами. Не можна також вживати в їжу м'ясо хворих птахів і тварин. Все м'ясо і яйця добре проварювати, зберігати окремо від інших продуктів. При виявленні хворих тварин і птахів слід сповіщати ветеринарного лікаря, а якщо після контакту з такими особинами виникло ГРЗ - звертатися до лікаря.