замовити послугу Санітарна обробка приміщень
Вид роботи Місце проведення роботи Вартість за м2, м3, 0.1га (сотка) Замовити
Дезінсекція, дезінфекція Великі площі (жеки, офіси і т.п.) Від 100м2 до 300м2 - 15грн/м2
Від 300м2 до 500м2 - 10грн/м2
Від 500м2 до 1000м2 - 8 грн/м2
Від 1000м2 - 6 грн/м2
Замовити послугу
Нестандартні роботи по санітарній обробці приміщень ви можете замовити по телефону або в спеціальній формі за посиланням - Замовити послугу

Санітарну обробку приміщень роблять з метою знищення бактерій, вірусів або інших мікроорганізмів на закритих об'єктах - в лікарняних відділеннях, службових або виробничих приміщеннях, приватних будинках, квартирах. При проведенні дезінфекції враховуємо тип збудника хвороби, його особливості, час року, географію його виникнення, соціальні умови та інші непередбачені.

Проводимо різні види санітарної обробки: профілактичну і осередкову, поточну і заключну. Кожна з них - на відповідному етапі боротьби зі збудником. Профілактична санобробка виконується незалежно від виявлення інфекційних хворих. Її завдання - не допустити виникнення інфекційних захворювань. Досягається виконання цього завдання шляхом переривання ланцюжка можливої ​​передачі захворювання. Проводиться така дезінфекція зазвичай регулярно.

Вогнищева дезінфекція виконується, як правило, в осередках інфекційних захворювань. Її мета - знищення збудника конкретної хвороби: туберкульозу, гепатиту і т.п. Поточну очаговую дезінфекцію проводять для запобігання проникнення збудника з приміщення в зовнішнє середовище. Заключна дезінфекція виконується, коли з приміщення вже видалений вогнище інфекції. Наприклад, після вибуття звідти інфекційного хворого.

Всі види санітарної обробки ми здійснюємо з використанням сучасного обладнання і спеціальних дезінфікуючих засобів. Це дозволяє обробити навіть важкодоступні щілини, тріщини, вентиляційні отвори і т.п. Дезінфекція - надзвичайно відповідальна процедура, і довіряти її виконання можна тільки істинним професіоналам.