Вид роботи Місце проведення роботи Вартість за м2, м3, 0.1га (сотка) Замовити
Дезінсекція, знищення комарів, мошок, гнусу Ділянка без водойми
Ділянка з водоймищем
Ділянка без водойми - 200грн/0.1га (сотка)
Ділянка з водоймищем - 250грн/0.1га (сотка)
Мінімальне замовлення - 2500грн
Замовити послугу
Дезінсекція, дезінфекція Великі площі (жеки, офіси і т.п.) Від 100м2 до 300м2 - 13грн/м2
Від 300м2 до 500м2 - 10грн/м2
Від 500м2 до 1000м2 - 8грн/м2
Від 1000м2 - 6грн/м2
Замовити послугу
Нестандартні роботи по знищенню комарів, мошок, гнусу ви можете замовити по телефону або в спеціальній формі за посиланням - Замовити послугу

Схоже, що COVID-19 ще буде довго турбувати. Доводиться регулярно проводити профілактичну дезинфекцію і дуже часто - очагову. Перша потрібна для захисту об'єктів від потрапляння туди COVID-19 ззовні. Це житло, офіси, транспорт, заклади громадського харчування, інше. При профілактичної дезінфекції використовуються дезінфікуючі засоби, що пройшли держреєстрацію, в інструкціях яких, як правило, передбачено знищення вірусних агентів. Побутові миючі засоби на кшталт "Білизни" не підходять.

Поточна дезінфекція проводиться в осередках зараження. Робиться це протягом усього періоду перебування там хворих на COVID-19. Для осередкової дезінфекції застосовуються деззасоби, дозволені до використання в присутності людей.

Заключна дезінфекція проводиться в осередку після одужання або вибуття хворого. Можуть використовуватися хлор- та кіслородактівні засоби. Поверхні обробляються орошуючим методом. Повітря при відсутності людей може оброблятися відкритими ультрафіолетовими облучателями і аерозолями деззасобів.

Дезінфекції в медустановах, де надається допомога хворим на COVID-19, передує очищення і дезинфекція робочих поверхонь. Здійснюється це згідно норм, викладених в додатку до Стандартів медичної допомоги "Короновірусна хвороба (COVID-19)"

.